Lži o emo

12. dubna 2013 v 23:25 | Raven Lillyth Addams

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 13. dubna 2013 v 0:15 | Reagovat

Já jsem taky z Prahy a podle té minifotky avatara nejsi náhodou Klárka? Jsi jí dost podobná. :-D

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 13. dubna 2013 v 18:35 | Reagovat

Ahojky. Já se přiznávám, že moc emo nejsem. Ani duší ani stylem ani ničím jiným...ale mám jednu známou, která je. A musím se přiznat, že to tak trochu obdivuju, protože já bych si na to netroufla. Na druhou stranu mně to fascinuje, ale moc se v tom tolik nevyznám, takže kdybych někde v tomto komentu udělala botu, tak mě když tak oprav :-) .K těm videíím:první se mi nechce komentovat...k tomu druhému...chvíli jsem nad tím přemýšlela, jestli to myslí vážně...a jestli jo,tak se ptám...jestli mluví o tom že EMO znamená emoce, nebo tak něco,tak proč řeší něco jako je oranžovej barák ve které bydlí její kámoška? Chápu, že ta barva není zrovna pro emaře nic moc, (přiznávám že s oranžovými paneláky zrovna dvakrát nesympatizuji) ale co to má společného s pocity?
Třetí video, myslela jsem si že Česká televize to začne pomouvat a nadávat na to. Trošku to ale tak negativě nastínila- to je pravda, ale nakonec to tam ti dotazovaní zachránili :-D taky myslím, že emo je jenom styl života a nikdo není nucen se tím řídit zcela striktně, oddaně a ortodoxně...vždyť...vždyť by to už ani nebylo ono,ten styl...
Poslední dvě videa jsou (zřetelně je to vidět)zesměšňují pravděpodobně video druhé, což taky není hezké a docela dětinské, protože každý máme právo se v tomto světě nějak vyjadřít a je jedno jak to uděláme. Takže bych těm třem "slečnám" šla klidně něco "hezoučkého" bez mrknutí oka vzkázat. Neudělám to, protože bych tento koment zahltila slovíčky, které...no nebudeme si povídat.
Tak jo je konec...prošmejdím ještě tvůj blog a možná zde najdu informace o tomto stylu. Já asi respektuji všechno, ale nemohla bych být emařem, na to jsem příliš někdy veselá :-D ale chápu...když tím někdo žije, tak ať si tím klidně žije, já mu to vyvracet nébudu :-) Je to docela fajn, že zde existuje i takováhle skupinka lidí, je ten svět totiž o něco zajímavější, totiž. Tak jo fajn...kdyby ses mi něco chtěla vytknout, klidně...kritiku mám i ráda. Nevadí mi. Spíš mi to většinou pomůže :-) Zatím

3 Katka Katka | Web | 13. dubna 2013 v 19:46 | Reagovat

Poctivě jsem skoukla, abych věděla, o čem EMo vlastně je. No,...dobrý. Jako módní styl - nic proti. Jen nevím, co chtěly (jestli něco chtěly) říct slečny v prvním a třetím příspěvku. Myslím, že milovníkům EMO moc nepomohly a sobě už vůbec ne.
Za nás se říkalo "to je emU," když byl někdo dost blbej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama