GaaNaru - V pokušení lásky

5. dubna 2016 v 18:46 | Victoria Renkse

GaaNaru - V pokušení lásky
Naruto seděl v restauraci a soukal do sebe rámen. A mezitím přemýšlel a vzpomínal na časy se Sasukem. Chyběl mu. Ale Sasuke už byl dávná minulost. Odešel. Té dávné hádky bude litovat do smrti. Na ty časy plné lásky a štěstí. Seděl a přemýšlel co bude dál. Trápil se. Sasukeho jméno měl viditelně vyryté do kůže dodnes. Do dnes jeho jméno z ruky nezmizelo. Povzdychl si. Stále ho miloval, ale žel on je od té doby se Sakurou. A on si přijde čím dál více osamělý. Plný lásky, nenávisti a bolesti. Prázdnota ho pohltila. Žel, ale on tu už není po jeho boku. Doházel do sebe rámen, zaplatil a odešel. Procházel se tak městem osamocený. Uzavřen do své bolesti. Jeho cesty ho svedly do parku u rybníka kde pluly labutě. Zahleděl se na ně a málem se rozplakal. Najednou si vybavil ten záblesk se Sasukem jak se spolu drželi za ruce v objetí a líbali se u toho keře růží. Pokřiveně se nad touto vzpomínkou pousmál. Sáhl do kapsy pro krabičku cigaret. Vytáhl si jednu a zapálil. Vyfoukl hustý dým. Takto jel jednu za druhou. Až vykouřil celou krabičku tak vstal a šel si do krámu pro další hromadu jiných a vodku. Nakoupil a šel směrem k domovu. Když procházel ulicí kolem fontány spatřil jeho. Nádherného kluka s rudými vlasy barvy krve a zelenými oči. Byl celý v černém. Otočil se na něj a zadívali se společně do očí. Zamrznul. Takto nádherné oči neměl ani Sasuke.
A ten úsměv. Byl nádherný. Zrozený temnotou, ale zároveň tak úžasný až boží. Zachvěl se.
Div se mu nepostavil nad tímto úžasným pohledem.Ten kluk s vlasy barvy krve se na něj usmál a zamával.
Teď už to, ale Naruto neudržel. Postavil se mu tak, že se mu pomalu nevešel do kalhot. A zrudnul jako rajče. Ten kluk se rošťácky zakřenil. Tak že mu v úsměmu vylézali zuby. A zajiskřili mu až ďábelsky oči. Ten lesk v jeho očích. Hypnotyzoval. Naruto to nevydržel nad tím pohledem,udělal se do kalhot. V tu chvíli zrudnul ještě více a už mizel. Ozvaly se kroky a škádlivý smích. Naruto přidal v tempu. Zmizel za prvním rohem v podchodu. Rychle vytáhl cigaretu rudý jako rajče a údýchaný. Zapálil ji a rychle natahoval a vydechoval ten hustý dým. Pak vytáhl tu vodku a lokl si. Tak trochu to očividně nedával. Ozval se nečí dech. Naruto se prudce otočil a pak se lekl tak, že málem upustil tu vodku. Hned u něj stál ten kluk. Vyděsil se a vyprskl právě nabraný lok. Vyprskl na něj tu vodku. Ten kluk se jenom ušklíbl a klidně stál opřený o zeď loktem. A jen ho pozoroval. "Kdo jsi?" vysoukal ze sebe najednou Naruto. Ten kluk se roztomile usmál "Já? Já jsem Gaara a ty?" . Odvětil ten kluk. Naruto se začal klidnit. "Um no moje jméno je Naruto. Pospícháš?" vydal ze sebe. Gaara se opět zakřenil. "Na co? " usmál se. Naruto ani nevěděl proč se na to ptal. Takže se zasekl.Nevěděl co odpovědět. Takže zase začal rudnout. Do hlavy se mu vnutkla pro něj dokonalá představa. Jak právě znásilňuje Gaaru. Zalekl se. Gaara ho jen pobaveně pozoroval. To Naruta naštvalo tak, že Gaaru vášnivě políbil. Začal mu sahat na zadek a stále ho vášnivě líbal. Pak mu začal okusovat ret. A zajíždět rukou pod kalhoty. Gaara se, ale nebránil. A to umožnilo Narutovi více věcí. Naruto se zamiloval. Musel ho získat jen pro sebe. Přidávalo mu to, že se Gaara vážně vůbec nebránil. Naruto si ho představoval v dívčích šatech a neko ouškách v poutech připoutaného k posteli. Tato představa se mu zamlouvala. Gaara sebou najednou škubl a popadl Naruta, přitiskl ho na svou hruď a prokousl mu ret do krve. Pak mu ji začal olizovat. Začal mu sundavat kalhoty. Naruto se zapřel o tu zeď a nadrženě a vzrušeně čekal. Gaara mu sesunul nejprve kalhoty a pak trenky a to samé sobě. Vytáhl ho a začal mrdat Naruta tvrdě do prdele. Naruto začal hlasitě vzrušením vzdychat. Gaara ho papadl za hlasy a škubl. Naruto vykřikl. Začalo zapadat slunce. A jeho záře dopadala na ně.
Naruto byl štěstím bez sebe. Úplně zapoměl na Sasukeho a vnímal jen Gaarovi doteky a jeho péro ve své prdely jak rychle naráželo. Ozval se zvon z nedalekého kostela. Z kostelní věže se rozletěli vrány po obloze. Divoce krákaly. Rudý potemnělý západ zalil oblohu. Nebe potemnělo. A začal se zvedat vítr. Zablesklo se na temné podvečerní obloze. Gaara ho stále mrdal s takovou chutí a vášní. Ozval se hrom. Nedaleko uhodil blesk. Rána jako z děla. Muselo to býti blízko začal být cítít ve vzduchu kouř. Štiplavý. Někde hořelo. Vítr se zvedal stále více nabíral vše okolo. Blesky lítali všude po temné už noční obloze. Naruta právě ohodily Gaarovi mrdky. Začalo pršet a padat kroupy. Rychle se oblékli a ruka v ruce se běželi v okolí někam schovat. Všude kolem nich létali popelnice a padali kolem nich větve stromů. Né li pomalu samy ty stromy. Utíkali jako o život. No ono jim o něj nejspíše i šlo. Nakonec skončili v tom kostele. Proběhly hřbitovem jako o závod a kostel byl naštěstí otevřený. Rychle za sebou zabouchli dveře a prudce se zastavili. Vítr už vyvracel i ty stromy. V kostele byli zapáleny svíce na černých svícnech. Byli už trochu unavení a promočení na kost.Dali si sušit oblečení ke svícnům. Sice nic moc, ale tak alespoň něco. A když tak naproti sobě stáli nazí...a dívali se na sebe...Gaara se také najednou zamiloval. Vrhli se na sebe znovu...Ale tentokrát do toho znesvětili kostelní oltář. Byli tak zuřiví a vášníví jako dívá zvěř, že poschazovali i ty svícny. Milovali se v objetí tak vášnivě a s takovou láskou, že na ně byl nádherný pohled. Milovali se na svaté půdě v gotickém kostele....a už i po úplné tmě....Tentokrát se Gaara udělal o hodně rychleji. Opět ohodil Naruta i s celým oltářem. Pak se k sobě v náručí schoulili pod oltář a usnuli.....
Den na to se také v tomto kostele vzali....A žili spolu šťastně až do konce života v lásce a míru...adoptovali si malé dítě....Ino.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | 5. dubna 2016 v 18:46 | Reagovat

To je ale divočina!
Šťastná náhoda, sex, mužský sex, milování v kostele a konec...pohádka (?) dokonce s mimčem. Jo! Píšeš jak ďábel, nejen tak rychle, ale i divoce! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama