Tak jsem si řekla....

5. dubna 2016 v 6:28 | Victoria Renkse


že bych sem po těch letech mohla napsat pár věcí o sobě. Jen vůbec nevím jak a čím začít. Dobrá takže asi tím co mám a nemám ráda. Či mne vůbec nenapadá co a jak. Je toho velice mnoho. Takže to asi budu psát na kapitoly života.


O Victorii stručně


Co mám ráda a proč?

1. Hřbitovy- Vím kde to má počátek, ale nevím doslovně přesně jak začala má posedlost hřbitovy. Začalo to smrtí mé lásky. Ne mé první lásky, ale první smrtí jedné z mých lásek. Začalo to tím, že jsem mu chodila na hrob. A truchlila. Procházela a zkoumala zatím jen tento hřbitov. To jsem v té době ani nevěděla, že existuje styl emo a gothic atd. Bylo mi tak 10 let. A jemu bylo teprve 8. Tak jsem si jednou na onom hřbitově, řekla, že bych mohla prolézat i jiné hřbitovy než je tento. No a bylo.....


2. Opuštěná místa- K tomuto jsem měla vlohy už od narození. Zříceniny hradů a zámků byli moje. To byl můj svět už od narození. Cítila jsem, že jsem kdysi dávno po těch místech chodila a na některých i žila. Už od narození to byl můj domov a svět. Musela jsem prolést veškeré kouty a zákoutí těchto míst.

3. Historii- O historii se zajímám už hodně let. Prostě můj koníček. No a vznikl tak, že jsem se začala zajímat o Středověk. A proč? Protože jsem už od malička cítila, že pocházím ze středověku. Také jsem už od malička o této době podvědomně věděla více věcí. Ještě dříve než jsem se začala vůbec celkově zajímat o historii. No přes středověk to šlo dobově dál. Ale to už jen čistě ze zajímavosti. Už od malička jsem cítila, že do této doby nepatřím. A už od narození jsem nenáviděla moderní dobu a milovala jsem vše co bylo historické a staré pár staletí. Starožitnosti a tak.

4. Cestování- Miluji cestování a zkoumání různých míst. Na kterých jsem ještě nebyla. Třeba mne hrozně moc láká místo ostrov panenek v Mexiku. Či mne od dětství lákal Terezín. Či Černobyl. A proč mne lákají tyto místa už od dětství? No to kdybych věděla. Prostě volání přírody a pudů.

5.Umění- Malba,kresba,básně,příběhy,focení-To je můj svět ve, kterém se dokáži ukázat. V tomto jediném se dokáži otevřít světu. Ve svých příbězích popisuji své aktuální myšlenky či to co mne aktuálně trápí. Ve svých příbězích se vypisuji ze svých depresí a ze svého života. Z věcí které se mi kdy stali. Prostě v těch příbězích píší svůj životní příběh střižený fantazií abych v tom nebyla tolik poznat. Ano je to tak. Vše co napíši je můj životní příběh, ale jak říkám střižený záměrně fantazií. Malba a kresba....to mne baví. A také v tomto..prostě maluji a kreslím své aktuální nálady. A focení koníček už od dětství. Také se v tom dokáži realizovat. Prostě fotím své nálady.


Co nemám ráda a proč?

1. Lidi- Prostě nenávidím lidi, protože jsou to zasraný kurvy.

2.Tento svět-Protože je prohnilý až do morku kostí. A nepatřím sem.

3. Realitu- Je zlá a krutá. Radši si zalezu do své hlavy bez lidí. Do svého světa.

4. Lež a faleš- No žel takto už je a bude. Lidi jsou a zoustanou takoví. Žel.

5. Život- Pro toto je mnoho důvodů.

6. Sebe- Sebe nenávidím, ale zároven miluji. Nevím proč. Jsem prostě píča, která vše posere.

7. Lidskou debilitu a blbost- Toto mne vždy tak vytočí. Jak můžete být tak blbý? A nejapní? Nechápavý? Nechápu vaši "logiku". Asi protože jste nelogičtí. Jste jeden velký chaos který nepochopím snad nikdy. A vaší debilitu a nechápavost už vůbec nepochopím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama