Tak jsem si řekla....

5. april 2016 at 6:28 | Victoria Renkse


že bych sem po těch letech mohla napsat pár věcí o sobě. Jen vůbec nevím jak a čím začít. Dobrá takže asi tím co mám a nemám ráda. Či mne vůbec nenapadá co a jak. Je toho velice mnoho. Takže to asi budu psát na kapitoly života.


O Victorii stručně


Co mám ráda a proč?

1. Hřbitovy- Vím kde to má počátek, ale nevím doslovně přesně jak začala má posedlost hřbitovy. Začalo to smrtí mé lásky. Ne mé první lásky, ale první smrtí jedné z mých lásek. Začalo to tím, že jsem mu chodila na hrob. A truchlila. Procházela a zkoumala zatím jen tento hřbitov. To jsem v té době ani nevěděla, že existuje styl emo a gothic atd. Bylo mi tak 10 let. A jemu bylo teprve 8. Tak jsem si jednou na onom hřbitově, řekla, že bych mohla prolézat i jiné hřbitovy než je tento. No a bylo.....


2. Opuštěná místa- K tomuto jsem měla vlohy už od narození. Zříceniny hradů a zámků byli moje. To byl můj svět už od narození. Cítila jsem, že jsem kdysi dávno po těch místech chodila a na některých i žila. Už od narození to byl můj domov a svět. Musela jsem prolést veškeré kouty a zákoutí těchto míst.

3. Historii- O historii se zajímám už hodně let. Prostě můj koníček. No a vznikl tak, že jsem se začala zajímat o Středověk. A proč? Protože jsem už od malička cítila, že pocházím ze středověku. Také jsem už od malička o této době podvědomně věděla více věcí. Ještě dříve než jsem se začala vůbec celkově zajímat o historii. No přes středověk to šlo dobově dál. Ale to už jen čistě ze zajímavosti. Už od malička jsem cítila, že do této doby nepatřím. A už od narození jsem nenáviděla moderní dobu a milovala jsem vše co bylo historické a staré pár staletí. Starožitnosti a tak.

4. Cestování- Miluji cestování a zkoumání různých míst. Na kterých jsem ještě nebyla. Třeba mne hrozně moc láká místo ostrov panenek v Mexiku. Či mne od dětství lákal Terezín. Či Černobyl. A proč mne lákají tyto místa už od dětství? No to kdybych věděla. Prostě volání přírody a pudů.

5.Umění- Malba,kresba,básně,příběhy,focení-To je můj svět ve, kterém se dokáži ukázat. V tomto jediném se dokáži otevřít světu. Ve svých příbězích popisuji své aktuální myšlenky či to co mne aktuálně trápí. Ve svých příbězích se vypisuji ze svých depresí a ze svého života. Z věcí které se mi kdy stali. Prostě v těch příbězích píší svůj životní příběh střižený fantazií abych v tom nebyla tolik poznat. Ano je to tak. Vše co napíši je můj životní příběh, ale jak říkám střižený záměrně fantazií. Malba a kresba....to mne baví. A také v tomto..prostě maluji a kreslím své aktuální nálady. A focení koníček už od dětství. Také se v tom dokáži realizovat. Prostě fotím své nálady.


Co nemám ráda a proč?

1. Lidi- Prostě nenávidím lidi, protože jsou to zasraný kurvy.

2.Tento svět-Protože je prohnilý až do morku kostí. A nepatřím sem.

3. Realitu- Je zlá a krutá. Radši si zalezu do své hlavy bez lidí. Do svého světa.

4. Lež a faleš- No žel takto už je a bude. Lidi jsou a zoustanou takoví. Žel.

5. Život- Pro toto je mnoho důvodů.

6. Sebe- Sebe nenávidím, ale zároven miluji. Nevím proč. Jsem prostě píča, která vše posere.

7. Lidskou debilitu a blbost- Toto mne vždy tak vytočí. Jak můžete být tak blbý? A nejapní? Nechápavý? Nechápu vaši "logiku". Asi protože jste nelogičtí. Jste jeden velký chaos který nepochopím snad nikdy. A vaší debilitu a nechápavost už vůbec nepochopím.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement