Svět za tajemnymi dveřmi

19. prosince 2017 v 2:37 | Nemessis
Seděla na hřbitově a malovala černou tuží prostředí kolem sebe. Milovala malbu a kresbu. Bylo to její život a vášeň. Byla zvláštní. Prostě dokázala být svá a to ostatní nechápali. Ano tento svět je plný tupých stádových ovcí a proto ji neměli moc v lásce. Ona totiž uměla o věcech přemýšlet. A to ostatní kolem ní nedokázali. Byla na ně moc přemýšlivá a chytrá. Proto neměla moc přátel. Ale měla nejlepší kamarádku se kterou jsou nerozlučitelné. Jsou jako sestry. Milovali se jako sestry. Přítelkyně na život a na smrt. Jednou se Elvíra s Caren toulali po hřbitově a najednou se před nimi zjevilo něco nepopsatelného. Civěli na to s otevřenými ústy jako přimražené. Zvedl se vítr a pak je to vcuclo do sebe. Objevi se na nějaké louce . Někde úplně mimo realitu, kterou znali. Všude rudé květiny, černé stromy a bílá divná půda pod nohami. Tekla zde rudá řeka. Či co to bylo. Ano ta voda byla rudá. Jako krev? Pobíhali zde zvláštní tvorové.

Asi zdejší zvěř? Je to možné? Kde to jsou? Jak se tu vzali? Co je to za místo? Vánek si hrál s jejich vlasy. Ty prapodivný tvorové pobíhali kolem jako by je neviděli. Elvíra se pokusila dotknout se jednoho stromu , ale její ruka prošla skrze strom. Je to jen sen? Zdá se jim to? Co to je za místo?

Všude černé stromy a velkè divné náhrobní kameny a obrovské sochy různých andělů. A opravdu ta řeka byla snad zbarvena krví. Je to vážně krev? Kde to sakra jsou? Chodí v prostoru. Je to jako optický klam. Pak si uvědomili, že se jim zobrazuje to na co právě myslí. Ale ty bytosti se jim nezdáli. Přišla pro ně osobně smrt. Ano byli uvězněni v astrálu. Ano ta brána byla do světa mrtvých . Ale ta brána je vcucla takže neměli moc na výběr. Ale neviděli proč tu jsou. " To jsme jako mrtvý?" pronesla Elvíra ke smrti. Ne zděšeně spíše s úlevou. " Ne tak úplně. Nejste lidi a ani jste nikdy nebyli. Vítejte doma." pronesla smrt. " Jste démoni jen Caren je démoní vlkodlak a ty Elvíro jsi démoní upír." pronea smrt k Elvíře.

" K tomu jste obě mé děti. Děti samotné smrti a jste sestry. Ne jste opravdu sestry. Byli jste stvořena jedna pro druhou. Schválně jste tak byli stvořené spolu totiž máte o to větší moc a sílu. Spolu jste neporazitelné." pronesla k nim smrt. Dívky se na sebe překvapeně zahleděli. Caren měla na zemi přítele a když se dozvěděla pravdu chtěla zmizet. Přestat existovat. A Elvíra bez Caren nemohla žít. Tak se též chtěla nechat zničit. Avšak Elvíra milovala jednoho démona jen se někde zatoulal a nikdo nevědel kde. Takže Elvíra měla dilema. Nakonec se z Caren a Elvíry stali dvě černé růže. Avšak proč růže? No přestali vnímat vlastní existenci ale měli možnost opět žít. Sice zde, ale měli možnost volby. Svým způsobem. Nakonec se Elvíry láska objevila a když zjistil, že je Elvíra mimo tak chtěl být též černou růží vedle ní. A tak zde byli tři černé růže bez známky života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama